قوانین خریدار

قوانین خریدار و خرید

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا در تلگرام پشتیبانی پیگس دانلود قابل پیگیری میباشد
 3. پیش از خرید حتما به  پیش نمایش محصول، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 4. امکان بازگشت وجه اشتراک خریداری شده به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید. ( بجز مغایرت محصولات دانلودی با اطلاعات مندرج در بخش محصول تا ۲۴ ساعت پس از خرید اشتراک )
 5. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان پیکس دانلود و به سرعت رفع مشکل میگردد
 6. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 7. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است ، پیکس دانلود این حق را دارد تا دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 8. پیکس دانلود هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و پیکس دانلود خواهد بود.
 9. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت پیکس دانلود ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط پیکس دانلود را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 10. پیکس دانلود در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 11. خدمات پیکس دانلود به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای پیکس دانلود که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و پیکس دانلود هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.
 12. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و پیکس دانلود هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت
 13. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات پیکس دانلود تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه پیکس دانلود و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، پیکس دانلود حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت پیکس دانلود در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا پیکس دانلود مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت پیکس دانلود کنترل نماید.