انجمن گفتگو

استفاده از گوگل ترند برای سئو  

  RSS

(@sitedar)
کاربر پیکس دانلود کاربر پیکس دانلود
عضو شده: 3 ماه قبل
ارسال‌ها: 0
۱۲/۰۴/۱۳۹۸ ۱۱:۳۷  

در این مقاله می خواهیم در مورد گوگل ترندز صحبت کنیم و اینکه چطور از آن برای سئو سایت خود استفاده کنیم و همچنین نحوه کارکردن با آن را آموزش خواهیم داد.

گوگل ترند (google trends)   یکی از بهترین روش ها برای دسترسی به سئو سایت است. این ابزار که در سال 2006 میلادی تولید شد می تواند اطلاعات بسیار مفیدی در مورد میزان جستجوی افراد در موتورهای مختلف جستجو بدهد.

مدیران سایت می توانند با استفاده از ابزار گوگل ترند اطلاعات مفیدی در مورد کلمات کلیدی مورد نظرشان و میزان جستجوی آن در مناطق مختلف جهان به دست بیاورند، سپس می توانند با استفاده از اطلاعاتی که از این ابزار به دست می آورند میزان بازدهی سئو سایت خود را افزایش دهند.

از آنجایی که آمار مربوط به گوگل ترندز در مورد کلمات کلیدی ؛ آماری واقعی و صحیح است با استفاده از آن می توانید میزان رشد و افت کلمات کلیدی سایتتان را بررسی کنید.

با استفاده از ابزار گوگل ترندز می توانید آمار واقعی استفاده از کلمات کلید در مناطق مختلف جغرافیایی و افت و یا پیشرفت کلمه کلیدی را به دست آورید در کل آنالیز بسیار مناسبی از کلمات کلیدی مورد نظرتان به شما می دهد.  بنابراین این ابزار در سئو و بهینه سازی سایتتان بسیار مفید است.

یکی از فواید گوگل ترندز این است که به ما در مورد نحوه نوشتن کلمات مختلف کمک می کند. به عنوان مثال شما می خواهید اختلاف بین کلمه “پاکسازی” و یا  “پاک سازی” را ببینید . گوگل ترندز به شما خواهد گفت که کدام کلمه بیشتر مورد جستجو قرار می گیرد

This topic was modified 50 سال قبل by رضا پهلوان

نقل‌قول